Atteikuma tiesības

Ja nopirktā prece neapmierina vai neder pēc izmēra, Jums ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža preci atgriezt atpakaļ vai apmainīt pret citu izmēru.

*Atgrieztajai precei jābūt ar birku un bez nēsāšanas vai mazgāšanas pazīmēm.

*Pasta izdevumi tiek atgriezti tikai tajā gadījumā, ja pircējs ir saņēmis brāķētu preci. Citos gadījumos pasta izdevumi netiek segti.

Pirms preces atgriešanas sazinies ar mums info@fabulous.lv vai pa telefonu +371 22020758 un mēs Jums atsūtīsim atteikuma formu uz e-pastu.

Privātuma politika

Ja klients vēlas veikt pasūtījumu mūsu mājaslapā www.fabulous.lv, mums ir nepieciešams zināt klienta vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pasta adresi. Tas ļauj nodrošināt pilnvērtīgu klienta pasūtījuma izpildi un informēt par pasūtījuma izpildes statusu.

Noformējot pasūtījumu pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai pārdevējs varētu pieņemt pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.

Visi Klienta personas dati, kas kļuvuši zināmi veicot pasūtījumus mūsu mājaslapā ir uzskatāma par konfidenciālu informāciju. Nepieciešamības gadījumā klients ir tiesīgs jebkurā laikā mainīt, papildināt vai dzēst personas datus, kas par viņu saglabāti viņa kontā.

Personas dati netiek nodoti vai pārdoti nevienai trešajai personai!