Fabulous.lv ir jauns bērnu apģērbu veikals, kas piedāvā dažāda vecuma bērniem modernus un gaumīgus apģērbus gan ikdienai, gan svētkiem. Mūsu mērķis ir piedāvāt skaistu un mūsdienīgu apģērbu katru reizi, kad nepieciešams papildināt garderobi.  

Iedvesma izveidot modernu bērnu apģērbu veikalu radās jau sen. Tas bija liels sapnis, kas prasīja cītīgu plānošanu un neatlaidību. Ieguldot lielu darbu, esam to beidzot sasnieguši, un ļoti ceram, ka Jums Fabulous.lv sniegs tikpat lielu gandarījumu kā mums.  

Fabulous piedāvā kvalitatīvus apģērbus dažāda vecuma bērniem, jebkuram gadalaikam. Tā kā cītīgi sekojam līdzi jaunākajām modes tendencēm, tad šeit vienmēr sastapsiet patīkamus piedāvājumus Jūsu bērnam. 

Katra lieta, ko piedāvājam, ir kas interesants un īpašs. Vēlamies, lai viss, ko iegādājaties pie mums, kļūst par bērna iemīļotāko. Fabulous liks Jūsu bērnam sajusties vēl īpašāk, jo kā zinām - skaists tērps paaugstina pašapziņu un padara mūsu apkārtējo pasauli košāku. 

Ņemot vērā, ka esam pavisam jauns uzņēmums, mēs turpināsim augt un attīstīties kopā ar Jums. Labprāt ņemsim vērā Jūsu komentārus un ieteikumus, lai uzlabotu mūsu servisu. 

Mēs vēlamies padarīt priecīgus bērnus un viņu vecākus. 

Patīkamu iepirkšanos!